טיפים לטיפול בסתימות

//טיפים לטיפול בסתימות
טיפים לטיפול בסתימות2018-03-14T17:52:06+02:00

פתיחת סתימה בכיור מטבח

סתימה במטבח היא מצב של חוסר נוחות וחוסר נעימות, ואנחנו צריכים להימנע ממנה כמיטב יכולתנו ולטפל בה לאחר שהיא מתרחשת

כאשר יש סתימה בכיור המטבח שלנו, אנחנו בדרך כלל ניצבים מולה נבוכים וחסרי אונים. מדובר במצב שקשה מאוד לחיות איתו ולהשלים איתו, כאשר בכיור המשרת אותנו להכנה של אוכל ולשטיפת הכלים בהם אנחנו אוכלים, מתמלאים לפתע מים שהדבר האחרון שאפשר להגיד עליהם הוא שהם נקיים וסטריליים.

במקרים רבים, הדבר מתרחש דווקא כאשר אנחנו מארחים ובסיטואציה הכי פחות נוחה לטפל בסתימה, וזאת משום שדווקא עומס על הכיור (כפי שהוא מתרחש בסיטואציות של אירוח, למשל) יכול להיות הגורם עצמו להיווצרות הסתימה. לכן, הדבר החשוב ביותר שאנחנו צריכים לעשות הוא להימנע מהסתימה, ואת זה נעשה עם מודעות למערכת הצנרת שלנו ועם הבנה של הצורה שבה היא עובדת.

נימנע מהורדה בכיור של שומנים ושל מאכלים שיסתמו את הכיור, את השומנים המצטברים בסירים ובמחבתות נשפוך לפח ולא לכיור, וכאשר יש הצטברות גדולה של כלים לשטיפה נטפל בה בהדרגה. אם בכל זאת נוצרת סתימה, אנחנו צריכים לדעת כיצד לבצע פתיחת סתימות בכיור מטבח.

אם לא הצלחנו למנוע את הסתימה, נבצע פתיחת סתימות במטבח בצורה היעילה ביותר. כמה טיפים

  • פומפה – הכלי המובן מאליו שכל אחד מאתנו צריך להחזיק בביתו כדי לבצע פתיחת סתימות במטבח הוא כמובן הפומפה. פומפה היא כלי פשוט למדי, שיוצר ואקום בין הסתימה ובין גוף הכלי, וכך הוא למעשה מפעיל לחץ עצום על הסתימה, שבמידה ומדובר בסתימה פשוטה גם תיפתח ותישטף. שימוש בפומפה הוא לא מסובך כלל וכלל, אך מדובר בכל זאת בכלי שעבור השימוש בו צריך להשתמש בכוח לא מועט. כמובן שישנן עוד שיטות.
  • פתיחה של הסיפון – עוד שיטה לפתיחת הסתימות במטבח היא פתיחה של הסיפון – חלק שמוברג תחת הכיור ובחלק גדול מהמקרים הסתימה מתרחשת בו. נבריג אותו החוצה ונציב תחתיו דלי, ניתן למים לזרום וננקה את הלכלוך שהצטבר בתוכו באמצעות מברג או סכין.
  • חומר לפתיחת סתימות – עוד טיפ יעיל לפתיחת סתימות ככלל ובמטבח בפרט הוא להחזיק חומר של פתיחת סתימות בבית. החומרים הללו, שהם במרבית המקרים חומצתיים מטבעם, הם אמנם חומרים שצריך להתנהל איתם בזהירות רבה, אך מדובר באמצעי רדיקלי שיכול לסייע לנו במצבים בהם נדמה ששום דבר אחר לא מצליח לפתוח את הסתימה שמשבשת את שגרת החיים שלנו.

יש שמעידים שחומרים טבעיים כגון : חומצה , חומץ, סודה לשתיה, מלח לימון, סילונית, סודה קאוסטית, או המפורסם ביותר הקולה, עוזרים במקרה של סתימה בכיור מטבח. אנחנו לא ניסינו, אבל אתם מוזמנים לנסות ולהעיד..

במצבים שבהם לא מצליחים לטפל בסתימה בעצמנו, השירות של א.א.ר. שירותי ביוב הוא הגיבוי הטוב ביותר

פתיחת סתימות בצנרתא.א.ר. שירותי ביוב הוא השירות שאתם מחפשים, במידה ומדובר בסתימה שבה אתם לא מצליחים לטפל בעצמכם.

אנחנו מציעים שירותים שונים של פתיחת סתימות במטבח, וכמובן שגם שירותי ביוב מתקדמים בהרבה.

אנחנו מבינים את חשיבות הצנרת בבית שלכם, ונעשה כל שביכולתנו בכדי לאפשר לכם לחזור למצב תקין וסטרילי בבית.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

WhatsApp chat